Dřevěné podlahy


TiloNezaměnitelné jako člověk sám. Tilo dřevěné podlahy splní individuální životní sny a vytvářejí speciální obytné prostory. Dokonale vhodné pro zcela osobitý styl bydlení. Povrch podporuje moderní vzhled a při chůzi po pravé dřevěné podlaze ve Vás vyvolá jedinečný pocit.


Dřevěné podlahy Tilo jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které prochází důkladnou kontrolou a výběrem. Vybrané dřevo vhodné na podlahy je precizně zpracováno a lepeno zdravotně nezávadnými lepidly a laky.


Selské prkno

Vybrané dřevo ukazuje svou impulzivní stránku. Kartáčované a strukturované povrchy podtrhují jeho živý vzhled. Všední život klade často vysoké požadavky. Tyto atraktivní parketové podlahy vydrží opravdu hodně. A to při snadné údržbě, takže pro hezké věci v životě zůstává více času.

Selské prkno

Selské prkno Rustik

Zatmelené trhliny, výrazné rýhy, nápadné otisky. Půvab dřeva se zubem času, které je přeměněno na moderní, snadno udržovatelnou třívrstvou podlahu. Tyto strukturované podlahy se vzhledem starého dřeva jsou tak zajímavé jako život, jehož stopy nesou. Obytný prostor plný historie a charakteru. Tilo nabízí tyto podlahy se všemi přednostmi moderních prkenných podlah.
Selské prkno Rustik

Třívrstvá parketa

Klasický případ dobrého vkusu. 3-lamelová optika působí podle typu třídění dynamicky nebo klidně. Olejová povrchová úprava zachovává přirozeným způsobem broušený případně kartáčovaný povrch. Parketa je výrazem tradice s faktorem příjemného pocitu. Třívrstvé parkety od firmy tilo symbolizují nadčasovou eleganci a mimořádnou krásu.
Třívrstvá parketa

Inline Masiv

Rozmanitost stylů, který umožňuje tvůrčí volnost. A přesvědčuje silnými přednostmi. A to dokonce i tam, kde jiné podlahy „plavou“. Robustní průvodce se sympatickou vytříbeností, kterou lze užívat po desetiletí – a to dokonce ve vlhkých místnostech.


Inline Masiv


Dýhované podlahy

Čistá krása pravého dřeva s maximální odolností a dlouhou životností za nejlepší cenu. Díky optimálnímu využití dřeva jsou podlahy šetrné k přírodním zdrojům a díky metodě zpracování tilo se vyznačují dlouhou životností. Dokonalá podlaha pro nízkoenergetické domy díky svým vynikajícím vlastnostem. Dýhované podlahy spojují estetiku pravého dřeva s nejvyšší odolností a dlouhou životností. 

Dýhované podlahy


Designové dřevěné podlahy

Nezaměnitelné jako člověk sám. Designové dřevěné podlahy splní individuální životní sny a vytvářejí speciální obytné prostory. Dokonale vhodné pro zcela osobitý styl bydlení. Povrch podporuje moderní vzhled a při chůzi po pravé dřevěné podlaze ve Vás vyvolá jedinečný pocit.

Designové dřevěné podlahy

Podívejte se na katalog dřevěných podlah Tilo.

Tilo01 Tilo02 Tilo03

Kontaktní formulář


Jméno a přijmení
Ulice a číslo popisné
Město
PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka


2002 - 2024 © Zotepo s.r.o. | podlahy | podlahové krytiny | www.zotepo.cz