PVC Tarkett


TarkettPoptávka po tradičních materiálech jakým je PVC v poslední době opět vzrůstá. Proto i firma Tarkett reaguje na tuto poptávku a nabízí na trh PVC v různých designech imitující především dřevo. Vlastnosti dnešní podlahy z PVC je především vzhled - k nerozeznání od dřeva, tichost, příjemný dotek a v neposlední řadě snadná údržba. PVC podlahy jsou vhodné zejména do administrativních budov, provozoven a škol, ale také do běžných domácností. Díky své povaze se hodí i do hygienicky náročných prostor jako jsou zdravotnická zařízení, výrobny potravin apod.

 

Supreme plus

Technické informace

Celková tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,7 mm
Šířka: 4 a 2 m
Délka role: 24 bm
Oblast použití: 23; 34; 43
Kolečková židle: ano

 

Podívejte se na katalog Supreme Plus.

 

Supreme plus  Supreme plus Durable

 


Stella Ruby

 

Stella RubyTato PVC podlaha od firmy Tarkett je vysoce odolná vůči opotřebení a je vhodná i pro velmi námáhané komerční prostory, ordinace, čekárny, školky, školy atd. Povrchová úprava z tvrzeného PUR nabízí velice snadné čistění a údržbu bez vosku a leštidel. Úprava Sanitezed = antibakteriální ochrana. 

 

Pokládka se provádí celoplošným lepením. 

 

Můžete vybírat ze široké škály barev. 

 

K největším přednostem patří:

 

- odolnost protí oděru a otlaku

- antibakteriální úprava

- snadná a nízkonákladová údržba.

 


 


Gold New

GOLD CLASSIC

je vhodný do všech místností obytného domu či bytu a díky svým technickým vlastnostem vč. kalandrované vrstvy pro větší odolnost proti protlačení splňuje všechny podmínky pro bytovou výstavbu.

Gold Classic

GOLD TEX

je vinylová podlahová krytina na textilní podložce s výbornou tepelnou a zvukovou izolací. Je vhodná pro renovace bytu a umožňuje jednoduchou instalaci dokonce i na nerovný povrch.

 

Gold Tex

GOLD MASSIVE

je vhodná do všech místností obytného domu či bytu a díky svým technickým vlastnostem splňuje všechny podmínky pro bytovou třídu.

 

 

 

Gold Massive

GOLD XXL

patří díky celkové tloušťce materiálu mezi nejsilnější produkty na trhu s podlahovými krytinami. XXL je vhodný do všech místností obytného domu a díky technickým vlastnostem vydrží střední zátěž tj. plně vyhovuje bytové výstavbě. Vybírat můžete z osmi dekorů imitujících dřevo a dlažbu.

 

Gold XXLKontaktní formulář


Jméno a přijmení
Ulice a číslo popisné
Město
PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka


2002 - 2024 © Zotepo s.r.o. | podlahy | podlahové krytiny | www.zotepo.cz