Laminátové podlahy Parador


ParadorParador vás zavede do světa podlah, náročného a individuálního jako lidé, kteří v něm žijí. Sortiment výrobků Parador proto nabízí velký výběr nejrůznějších produktů. Pro první orientaci jsme pro vás připravili pět vybraných produktových řad. Nabízejí spolehlivý základ, jak si snadno a rychle vybrat tu správnou podlahu.

 

Basic Pro začátečníky

Produktová řada Parador Basic nabízí několik atraktivních laminátových podlah pro zákazníky, kteří hledí na cenu. Jejich devízou je přesvědčivý styl a účelnost.
Basic01 Basic02 Basic03

Classic Pro klasiky

Vysokou úroveň a eleganci najdete u klasických a univerzálně použitelných podlah z řady Classic pro vyšší nároky.
Classic01 Classic02 Classic03

Trendtime Pro náročné

Rozmanité spektrum podlah v prvotřídním segmentu Trendtime nabízí různorodé typy formátů a designů na nejvyšší úrovni, se kterými si domov zařídíte v soudobém stylu podle nejnovějších designérských trendů.
Trendtime01 Trendtime02 Trendtime03

Eco Balance Myslíme ekologicky

Řada Eco Balance přináší dokonalou rovnováhu ekologie a stylu a je dokladem naší vzrůstající odpovědnosti vůči přírodě. Udržitelné výrobní postupy a výjimečně šetrné zacházení se dřevem – přírodní surovinou – jsou důkazem vysokých nároků, které klademe na ekologii a vztah k přírodě.
Eco01 Eco02 Eco03

Edition Pro exkluzivní prostory

Řada Edition společnosti Parador je určena pro zařizování interiéru s přidanou hodnotou v naprosto zvláštní architektuře. Sortiment řady Edition s návrhy proslulých designérů nabízí exkluzivní výběr nezaměnitelných laminátových dekorů – pro individualitu na nejvyšší úrovni.
Edition01  Edition02 Edition03

 

 

Podívejte se na katalog laminátových podlah Parador.

Kontaktní formulář


Jméno a přijmení
Ulice a číslo popisné
Město
PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka


2002 - 2024 © Zotepo s.r.o. | podlahy | podlahové krytiny | www.zotepo.cz