Linoleum Forbo


ForboMARMOLEUM®

Marmoleum® je přírodní designová podlaha, dostupná v široké paletě barev a vzorů. Ale je také dostupná v různých formách: Materiál je k dispozici v pásech dvoumetrové šíře. Dekorativnějšího vzhledu může být dosaženo s kolekcí Dual. Marmoleum® ve čtvercích. Produkt Marmoleum® Click v podobě plovoucí podlahy se snadnou pokládkou díky klik systém také nabízí mnoho kombinací.

 

Marmoleum® home 2013-2015

Představujeme Vám Marmoleum® nové generace. V naší nabídce najdete 18 nových vzorů stoprocentně přírodního lina. Přírodní produkt v pásech dvoumetrové šíře, Vám pomůže vytvořit váš domov. Marmoleum® home nabízí inspiraci ve vyváženém výběru barev nejnovější kolekce.

 

Marmoleum home 01 Marmoleum home 02 Marmoleum home 03 Marmoleum home 04


Marmoleum® CLICK Čtverce 30 x 30 cm

Přírodní plovoucí podlaha Marmoleum® Click je HDF deska opatřená z rubu korkovou vrstvou, jejíž vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum®. Vyrábí se v lamelách 90 x 30 cm (7 kusů v krabici činí přibližně 1.89 m2) a čtvercích 30 x 30 cm (7 kusů v krabici činí přibližně 0,63 m2). Lamely a čtverce jsou k dispozici v 21 barevných odstínech, které se dají snadno kombinovat pro vytvoření vaší vlastní jedinečné podlahy.

Marmoleum click 01 Marmoleum click 02 Marmoleum click 03 Marmoleum click 04

Kontaktní formulář


Jméno a přijmení
Ulice a číslo popisné
Město
PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka


2002 - 2024 © Zotepo s.r.o. | podlahy | podlahové krytiny | www.zotepo.cz