Linoleum Armstrong


ArmstrongLinoleum - klasika mezi podlahovinami více než 100 let. Linoleum od Armstrong DLW je ekologická podlahovina, která je vyrobena zásadně pouze z přírodních surovin. 

Představujeme Vám tři kolekce z široké nabídky linolea DLW.


MARMORETTE PUR, LPX

Jedinečná rozmanitost barev nabízí 56 odstínů v 18 barevných řadách. Trio barev ve světlém, středním a tmavém odstínu pro každou barvu. Dokonale uspořádané řady šedé, které jsou dokonce k dispozici ve čtyřech odstínech. 
Provedení: v rolích v tloušťce 2 mm, 2,5 mm a 3,2 mm, ve středním odstínu ve všech tloušťkách. Marmorette 2 mm má povrchovou úpravu PUR, Marmorette 2,5 mm PUR i LPX a Marmorette 3,2 mm LPX.

 

 

GRANETTE PUR

Osm úplně nových barev ve třech odstínech a zcela nové jemně zrnité vzory udávají tón. Granette se může pochlubit nejhezčími odstíny, které nabízí příroda: písek, země, listí, tráva a voda. 

Provedení: role o tloušťce 2,5 mm s PUR povrchovou úpravou.

 

UNI WALTON PUR

Tato podlahová krytina představuje vyzkoušené a osvědčené odstíny klasických 20 jednobarevných barev. Tuto paletu lemují studené a teplé odstíny šedé, počínaje velmi světlým odstínem šedé až po sytou, extravagantní černou.

Provedení: role o tloušťce 2,5 mm a 3,2 mm, obě s PUR povrchovou úpravou.

 

COLORETTE PUR

Světlá a tmavá jsou zkombinovány do sedmi párů barev inspirovaných přírodou. Nyní byla přidána i atraktivní řada pěti stupňujících se odstínů šedé. Zlatý hřeb nabývá tvaru pěti zářivých barev. Jsou ideální volbou, ať již samy nebo v kombinaci s jinými barvami: veselý vzhled nejen pro mateřské školky! 

Provedení: role o tloušťce 2,5 mm a 3,2 mm, obě s PUR povrchovou úpravou.

 

LINODUR LPX 

Stěží něco může překonat toto linoleum s jeho směrovým vzorem. Nejodolnější produkt z kolekce DLW Linolea se chlubí devíti jasnými a veselými odstíny. Jeho robustnost, díky níž je vhodný i pro vysokozdvižné vozíky, ho činí ideální krytinou pro průmyslové oblasti, stejně jako jiné oblasti se silným provozem.

Provedení: role o tloušťce 4 mm s LPX povrchovou úpravou.

 

Podívejte se na katalog linolea Armstrong. Kontaktní formulář


Jméno a přijmení
Ulice a číslo popisné
Město
PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka


2002 - 2024 © Zotepo s.r.o. | podlahy | podlahové krytiny | www.zotepo.cz