Linoleum Tilo


TiloVnímání prostoru s podlahou pokrytou linoleem je velmi speciální a kdo jednou bydlel v takto vybavených místnostech, ten již nechce jinak. Uvolněná atmosféra vzniká hravým střídáním dynamického, svižného pocitu a vyzařující kvality, kterou podlaha při každém kroku zprostředkovává. Hygienické přednosti a extrémní odolnost materiálu jsou nepopiratelné. Jsou-li navíc vzory nadčasové a nevšední, pak je vše jasné.

 

Přednosti

- tepelně a zvukově izolační 

- od přírody antibakteriální 

- elastické a šetrné ke kloubům 

- antistatické, nevodivé 

- odolné proti chemikáliím a skvrnám 

- odolné proti cigaretovému žáru (skvrny od okamžitě zašlápnuté cigarety lze snadno odstranit) 

 

Povrchové úpravy, barevné odstíny a design 

Velký výběr designů, barevných odstínů a vzorů od klasicky elegantních přírodních odstínů přes design Fineline a reliéfní vzory až po elegantní, moderní barvy. Přírodní surovina Linoleum je materiál, který byl vyvinutý v 19. století a jeho základními surovinami jsou především přírodní oleje, přírodní pryskyřice a organické i anorganické výplně (především korková a dřevná moučka). Z ekologického hlediska a z hlediska komfortu bydlení jsou přednosti této klasické podlahy zcela evidentní, dlouhodobě vyzkoušené a díky našemu designu jsou jako stvořené pro moderní bydlení.


Závoj zrání

Kvůli přírodním olejům obsaženým v linoleu mění tato podlaha vlivem slunečního svitu svou barvu. Podle intenzity slunečního záření se počáteční, lehké žluté zabarvení, tzv. závoj zrání, většinou rychle ztrácí a podlaha získá svoje konečné zbarvení. Suroviny tilo linoleové podlahy pocházejí především z přírody. Závoj během zrání je znakem biologického původu a je nevyhnutelný. V rámci výrobních šarží může docházet k lehkým rozdílům v barvě a struktuře linolea. Není možné vždy zaručit, že ukázaný a vystavený vzorek bude přesně odpovídat následné dodávce.


Zátěžová třída 23 - doporučeno pro obytné prostory s intenzivním využitím.

Zátěžová třída 32 - doporučeno pro komerční prostory s vysokým využitím.


Podívejte se na katalog linolea Tilo. 


Tilo 02 Tilo 01 Tilo 03 Tilo 04


Kontaktní formulář


Jméno a přijmení
Ulice a číslo popisné
Město
PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka


2002 - 2024 © Zotepo s.r.o. | podlahy | podlahové krytiny | www.zotepo.cz