Linoleum Tarkett


TarkettV naší nabídce naleznete linoleum od firmy Tarkett v produktových řadách Veneto, Toscano, Etrusco, Narnidur a Veneto Soluzione. 
Linoleum od firmy TARKETT se vyrábí v Umbrii na severu Itálie, ve venkovské krajině, v prostředí s bohatou kulturní historií. Továrna byla založena v roce 1898 a z této skutečnosti vyplývá silný smysl pro tradici, která je udržována i v dnešním ultramoderním výrobním závodě, splňujícím přísné požadavky ochrany životního prostředí. Linoleum je přírodní podlahová krytina v několika dynamických barevných řadách. Nechte se okouzlit možnostmi nových interiérových designů, kde si budete moci vychutnat atmosféru nového prostředí všemi smysly a potěšit se z hladké, uživatelsky příjemné linoleové podlahy. Seznamte se s novými dimenzemi designů, založených na vyváženosti důvěryhodného materiálu a vzrušujícího vzhledu; tyto vlastnosti se navzájem překvapivě obohacují. Nová povrchová úprava nazvaná "Extreme xf Finish" vyvinutá firmou Tarkett snižuje úsilí vynaložené na čištění a péči o linoleum. Výsledkem je Linoleum xf, produkt který u tohoto druhu podlahovin zvyšuje komfort a dlouhou životnost.

  • Mramorový design s jemnými a silně probarvenými vzory.
  • Široká škála barev
  • Povrchová úprava pro hladší matný vzhled a vyšší odolnost.
  • Snadné čištění a údržba, není třeba leštidlo, lak, vosk, cenově velmi efektivní podlaha.

Veneto xf² 2.0 mm

Se svým mramorovaným designem, rozdělený do kategorií jemných a silně probarvených vzorů ve 20 barevných dekorech, Veneto xf ² 2,00 mm je skvělá volba pro všechny obchodní segmenty.


Veneto xf² 2.5mm

Se svým mramorovým designem, rozdělený do kategorií jemných a silně probarvených vrzorů v 72 dekorech. Veneto xf² 2.5 mm je skvělá volba pro všechny komerční segmenty.

Veneto xf² 3.2mm

Se svým mramorovým designem, rozdělený do kategorií jemných a silně probarvených vzorů a 20 barevných dekorech, Veneto xf² 3.2 mm je skvělá volba pro všechny komerční segmenty.

Linoleum Tarkett Veneto 01 Linoleum Tarkett Veneto 02


Kontaktní formulář


Jméno a přijmení
Ulice a číslo popisné
Město
PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka


2002 - 2024 © Zotepo s.r.o. | podlahy | podlahové krytiny | www.zotepo.cz